KAPAT
JUST FOR MEN

 
Just For Men markası, 1949 yılında Amerika’da kurulan Combe Int. ‘ın markalarından biridir. Yaklaşık 50 yıldan beri bu konuda araştırma ve geliştirme çalışmaları ile erkek saç ve sakal boyası kategorisinde dünyada 1 numarada konumlanmaktadır.Just For Men, sadece ve sadece erkek saç ve sakal boyası üretmekte ve bu konuda uzman araştırma ve geliştirme ekibi ile çalışmakta. Just For Men 'Erkeklere istedikleri gibi görünme özgürlüğü veriyoruz' sloganı ile yola çıktı.
Özgürlük, çünkü ürünlerimiz kullanım sonrası doğal bir görünüm vermekte, özgürlük çünkü ürünlerimiz ister tamamen ister kısmen boyayan seçenekler sunmakta.
Just For Men ürünlerini diğer boyalardan ayıran en büyük özelliklerinden biri amonyak ve peroksit yerine havadaki oksijeni kullanarak maddeleri aktif hale getirmesidir. 'Oxygen Activated Technology' (Oksijenle Etkileşim Teknolojisi) patenti ile saçlarınızı ve sakallarınızı onlara ve derinize zarar vermeden boyayabilirsiniz. Just For Men ayrıca sahip olduğu 'Grey Target Technology' (Beyaz Hedef Teknolojisi) patenli teknolojisi ile sadece beyazları hedefleyerek ihtiyaç duymayan tellerinizin de boyanmasını engeller ve daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.


JUST FOR MEN SAÇ BOYASI:
Patentli beyaz hedef teknolojisi sayesinde sadece beyaz saç tellerini hedef alarak doğal saç renginize en yakın tona getirmenizi sağlayarak %100 doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Damlatmayan formülü ile en fazla 5 dakika içinde kolayca etki eder. Saçlarınızın daha dolgun görünmesini sağlar. Amonyak içermeyen formülü ile saçlarınıza zarar vermez. Peroksit içermez. Etkisi 4-6 hafta arası kadar sürer. İçerdiği keratin, zeytin yağı ve E vitaminleri ile saçınızın daha güçlü ve dolgun gözükmesini sağlar.
Renk seçenekleri: Açık Kahverengi - Orta Kahverengi - Koyu Kahverengi/Siyah - Siyah

JUST FOR MEN SAKAL VE BIYIK BOYASI:
Doğal sakal ve bıyık renginiz ile eşleşerek en uygun renk tonunu sağlar. Aynı zamanda cildinizi en iyi şekilde korur ve bakımlı tutar. Sakal ve bıyıklarda bulunan sert yapılı tellere uygun olarak özellikle formüle edilmiştir. Ergonomik uygulama fırçası ile sadece 5 dakika içerisinde kolay uygulama yolu ile gri tonlardan kurtulmanızı sağlar.
Renk seçenekleri: Açık Kahverengi - Orta Kahverengi - Koyu Kahverengi/Siyah - Siyah

JUST FOR MEN TOUCH OF GREY:
Amonyak ve peroksit yerine oksijeni kullanarak saçlarınızıdaki tüm beyazları yok etmeden azaltan formülü ile doğallığınızdan ödün vermeyin. Saçlarınızı kutuda bulunan tarak yardımı ile saçlarınıza kolayca uygulayabilmektesiniz. Etksini 4-6 hafta arası sürdüren Touch of Grey ile tüm beyazlaşmış saçlarınızı boyamadan, doğallığınızdan ödün vermeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.